• "Bio" desiata

• Dnes sme desiatovali zdravo a bio. V ponuke bol čerstvý špenát, rukola, pažítka a reďkovka. Všetko pestované ekologicky, bez chemických postrekov a umelých hnojív. Keď nám zeleninka dorastie, určite si  takúto desiatu zopakujeme.

• Pre mamky.....

• 09. mája sme sa rozhodli mamky potešiť a zabaviť básňami, piesňami, hrou na hudobných nástrojoch, tancom i scénkou. MIlé mamky, babky, dámy...ĎAKUJEME!

• Valentín Šefčík - beseda

• 05.05.2022 našu školu navštívil Valentín Šefčík - spisovateľ, ktorý píše poéziu pre deti. Počas pútavej a zaujímavej besedy nám predstavil svojich päť dcér-päť kníh, ktoré doteraz vydal.Prezradil nám, ako a kde vznikla jeho prvá báseň, či ho za jeho prvú báseň pochválili a odpovedal na mnoho zaujímavých otázok našich žiakov.   Pán spisovateľ nám niekoľko básni aj zarecitoval. Aj napriek tomu, že beseda sa uskutočnila v popoludňajších hodinách, Valentín Šefčík svojím prednesom  našich žiakov tak zaujal, že krásne spolupracovali a počúvali s otvorenými ušami, očami i srdiečkami.