• Informatická súťaž iBobor

• Aj v tomto školskom roku sme našich žiakov zapojili do súťaže iBobor. Žiaci riešili úlohy na počítači v škole. V kategórii DROBEC bol úspešným riešiteľom žiak 2. ročníka Marko Eliaš, v kategórii Bobrík boli úspešné riešiteľky žiačky 4. ročníka -Nela Partilová a Viktória Konečná.

• GIRALTOVSKÝ HUDÁK

• 16. novembra 2023 sa uskutočnil 27. ročník súťaže v ľudovom speve - GIRALTOVSKÝ HUDÁK. Našu školu  veľmi úspešne reprezentovali Laura Berčeniová, Lea Berčeniová, Vanda Hoptová a Lenka Talpašová. Naše speváčky sa pod vedením Mgr. Miloša Tivadara  vo svojej kategórii umiestnili v zlatom a striebornom pásme. Dievčatám srdečne blahoželáme, ďakujeme sa krásne spevácke výkony a dúfame, že svoj talent budú naďalej rozvíjať.

• BUBNOVAČKA 2023

• Aj v tomto školskom roku sme sa  pridali k akcii organizovanej centrom Slniečko n.o pod záštitou prezidentky SR. Deti Vám chceli symbolicky, prostredníctvom bubnovania povedať, že:

• hoci sú malí, aj oni majú okrem povinností aj svoje práva,
            • pre každé jedno dieťa je dôležité, aby bolo vypočuté,
            •  každé dieťa má právo byť  v bezpečí, chránené blízkymi, rodinou, spoločnosťou,
            • násilie do života ani do výchovy deti nepatrí.