• Vystúpenie pre starých rodičov

• Október už tradične patrí naším starým rodičom Aj žiaci našej školy si pre svojich starkých pripravili malý darček v podobe básni, piesni. hry na nástrojoch a scénok..Pani učiteľka Karina Šimová a deti odviedli kus dobrej práce. Veríme, že sme všetkým prítomným spríjemnili sobotné uprašané popoludnie.

• O2 športová akadémia Mateja Tótha

• Milí rodičia a žiaci!

Naša ZŠ sa  v tomto školskom roku zapojila do súťaže o projekt O2 Športovej akadémie Mateja Tótha. Preto Vás prosíme o hlasovanie za našu školu v období od 20.10. do 30.11. 2022 na https://www.akademia.o2.sk/hlasovanie/13358 . Hlasovať za našu školu môže každý (rodič, žiak, rodinní príbuzní, kamaráti z iných škôl,...celá obec!) jedenkrát denne. Aby boli zabezpečené férové podmienky pre všetkých súťažiacich, hlasy sú overované zadaním telefónneho čísla. 7. decembra budú vyhlásení víťazi, ktorí budú môcť mať tento jedinečný projekt na svojej pôde.

Cieľom projektu je učiť deti systematicky a správne športovať, aby mali z pohybu radosť, ktorá pretrvá do dospelosti. Projekt predstavuje kvalitnú voľnočasovú aktivitu v podobe krúžkov na 1. stupni základných škôl. Akadémia pomocou prepracovanej metodiky a školených trénerov poskytuje deťom všeobecný športový základ, ale aj motiváciu a pozitívny vzťah k pohybu. Tréningy sú vyskladané tak, aby deti športovali hravo, dbá sa na ich telesný aj duševný vývin a zároveň deti zistia, na aký šport majú najlepšie predpoklady.

ĎAKUJEME!